Pzt - Pzr 9.00 - 19.00 Çalışma Saatleri
0216 430 80 45 info@candasperde.com.tr
Necip Fazıl Bulvarı Keyap Sitesi A-2 Blok No. 13 / Yukarıdudullu / Ümraniye / İstanbul
Hakkımızda
Yaşam Mekanlarını Güzelleştirir, Sloganı ile yola çıkan Candaş Perde müşterilerinin zevkleri ve beklentileri doğrultusunda, günün modasına uygun olarak, kaliteden ödün vermeden, en uygun fiyat ile müşterilerine hizmet sunmak amacıyla Keyap Çarşısı’nda kurulmuştur.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti, anlayışı çerçevesinde hizmet sunan CANDAŞ PERDE çalışanları, güler yüzlerinin yanı sıra, mağazamızı ziyaret eden misafirlerimize kişisel olarak ilgi göstererek perde ve duvar kağıdı alışverişini keyfe dönüştürmeyi ilke edinmiştir.

Mesleki deneyimlerimizi ve teorik bilgilerimizi misafirlerimizin tarzları ile birleştirerek en uygun ürün kombinlerini yaratmak, misafirlerimizin yaşam mekanlarına canlılık ve zenginlik katmak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Kurulduğu günden itibaren birçok seçkin mekanın perde tasarım ve uygulamalarını yapan firmamız, mağazamızdaki zengin ürün modelleri ve aksesuarları, uzman uygulama elemanları ile müşterilerine sunmaktadır.
Perde sektöründe değişimi öngören dinamik yapısıyla yeni modeller ve farklı tasarımlar yapmak suretiyle; sürekli olarak kendine geliştirmeyi, müşterilerinin perde konusundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı, yaşam mekânları için uygun alternatifler üreterek, yapılan seçimlerdeki ürünleri en kısa sürede hatasız ve eksiksiz olarak müşterilerine teslim etmek.
Değişime hızlı adapte olarak sektörün lider firmaları arasında yer almak, kendine özgü ürün yelpazesini oluşturmak ve piyasaya yön veren önemli bir aktör olmak.
Farklı Stilleri Evinize Taşıyarak Mekanlar İçin Zengin Alternatifler Sunuyoruz